Aanmelden

Over ons

ons team

ZaZ Welzijn is een initiatief van Sylvia Krikke – Boone en Marijke Pijnappels – van Esch. Met een heldere visie en missie is ZaZ Welzijn per 11 februari 2014 officieel opgericht.

Naast onze unieke (integrale) duo werkwijze, waarbij mensen alleen ondersteuning krijgen van een hiervoor goed geschoolde professional, handelen wij ook vanuit sterke normen en waarden. Wij vinden het belangrijk dat onze organisatie op alle vlakken betrouwbaarheid uitstraalt. Waar onze cliënten/klanten weten dat ze met hun (hulp)vraag bij ons aan het juiste adres zijn. Afspraak is afspraak en waar wij niet kunnen helpen, begeleiden we je naar een hiervoor geschikte partij.

Wij helpen graag!

Marijke & Sylvia

Wij staan voor:

  • Deskundigheid
  • Integraal werken waar mogelijk
  • Resultaatgerichtheid

Onze kernwaarden:

  • Samenwerken
  • Dienstbaarheid
  • Betrokkenheid

Onze teams

Alles weergeven

Oldenzaal

Hengelo

Enschede 1

Enschede 2

Almelo

Goor

Marijke Pijnappels – van Esch

Verantwoordelijk voor het dagelijkse bestuur en personeelszaken

marijke@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 37309195
Bekijk Linkedin Meer infoMinder info

Personeel en Arbeid

Sylvia Krikke – Boone

Verantwoordelijk voor het dagelijkse bestuur en beleid & kwaliteit

sylvia@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 82389479
Bekijk Linkedin Meer infoMinder info

- Bachelor of Social Work
- Master Health Care and Social Work

Manouk van der Aa

Beleidsmedewerker Functionaris voor de gegevensbescherming (007011)

manouk@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 37433324
Bekijk Linkedin Meer infoMinder info

- Bachelor of Social Work
- Master Health Care and Social Work

Vera van der Veen

Leidinggevende Kwaliteitscoach zorg Coördinator Woonstap

vera@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 37439122
Bekijk Linkedin Meer infoMinder info

-Bachelor of Social Work
-IAG/Intensieve Ambulante Gezinsbehandeling
-Praktijk en Teammanagement Zorg en Welzijn

SKJ Registratienummer: 140008608

Esther Abbink

Jobcoach Kwaliteitscoach werk

esther@zazwelzijn.nl
+31 (0) 637437341
Bekijk Linkedin Meer infoMinder info

-Personeel en Arbeid
-Jobcoach Nieuwe Stijl

Silke Kleinsman

Sociaal werker

silkekleinsman@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 21869198

Geen Linkedin

Meer infoMinder info

Sociaal Pedagogisch Werk MBO 4

Iris Klijnstra

Sociaal werker

irisklijnstra@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 82355705
Bekijk Linkedin Meer infoMinder info

Bachelor of social work

SKJ Registratienummer: 140000550

Ingrid Wolters

Jobcoach

ingrid@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 57752002
Bekijk Linkedin Meer infoMinder info

Personeel en Arbeid

NOLOC LID NR: 5289

Jennifer van Maasakker

Jobcoach i.o.

jennifervanmaasakker@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 15658469
Bekijk Linkedin Meer infoMinder info

- Agogisch werk MBO-4
- Post HBO jobcoach

Jeannette ter Horst

Sociaal werker

j.terhorst@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 58871041
Bekijk Linkedin Meer infoMinder info

Inrichtingswerk HBO

Robert Brandes

Sociaal werker

robertbrandes@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 82053354

Geen Linkedin

Meer infoMinder info

Sociaal Pedagogisch werker MBO 4

Sandra Hamers

Sociaal werker

sandrahamers@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 82059658
Bekijk Linkedin Meer infoMinder info

Jeugdwelzijnswerk HBO

Ingrid Asbroek

Sociaal werker

ingridasbroek@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 82097039
Bekijk Linkedin Meer infoMinder info

Kinderverzorging/jeugdverzorging MBO

Judith Jansen

Sociaal werker

judith@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 82967837
Bekijk Linkedin Meer infoMinder info

Bachelor of Social Work

Lisa Olde Scholtenhuis

Sociaal werker

lisa-os@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 30264881
Bekijk Linkedin Meer infoMinder info

Bachelor of Social Work

Lisette Westendorp

Sociaal werker

lisette@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 30571536
Bekijk Linkedin Meer infoMinder info

Bachelor of Social Work

Marloes Arkink

Kwaliteitscoach zorg

marloesarkink@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 10549698
Bekijk Linkedin Meer infoMinder info

Bachelor of Social Work

Laura Stegge

Sociaal werker i.o.

laura@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 57688846
Bekijk Linkedin Meer infoMinder info

Social Work

Babet Grobben

Sociaal werker Kwaliteitscoach zorg i.o.

babet@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 13518715
Bekijk Linkedin Meer infoMinder info

Bachelor of Social Work

Ellen Reijerink

Sociaal werker

ellen@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 30531427
Bekijk Linkedin Meer infoMinder info

Bachelor of Social Work

Stefan Kok

Financieel medewerker

stefan@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 37309210
Bekijk Linkedin Meer infoMinder info

Commercieel Medewerker Banken

Melissa Oonk

Sociaal werker

melissa-o@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 12664980
Bekijk Linkedin Meer infoMinder info

Sociaal Pedagogisch werker MBO 4

Wieke Lenferink

Jobcoach i.o.

wiekelenferink@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 82561965
Bekijk Linkedin Meer infoMinder info

Bachelor of Social Work

Azra Proho

Sociaal werker

azra@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 82575856
Bekijk Linkedin Meer infoMinder info

Bachelor of Social Work

Ronald aan de Stegge

Jobcoach Adviseur Sociaal Ondernemen

ronald@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 12425482
Bekijk Linkedin Meer infoMinder info

Bachelor of Social Work

Marleen van Brandwijk

Sociaal werker

marleen@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 82959802
Bekijk Linkedin Meer infoMinder info

Bachelor of Social Work

Linda Rooselaar

Sociaal werker

linda@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 12258076
Bekijk Linkedin Meer infoMinder info

Bachelor of Social Work

Marianne Schuit

Sociaal werker

marianne@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 82167071

Geen Linkedin

Meer infoMinder info

-Bachelor of Social Work
-IAG/Intensieve Ambulante Gezinsbehandeling

Liesbeth Krol

Medewerker personeelszaken

liesbeth@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 30501515
Bekijk Linkedin Meer infoMinder info

-Sociaal Pedagogisch Werk MBO 4
-HR medewerker

Zjoske Leenders

Sociaal werker

zjoske@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 12466645
Bekijk Linkedin Meer infoMinder info

Bachelor of Social Work

SKJ Registratienummer: 160001527

May Britt Oord

Sociaal werker

maybritt@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 13220086
Bekijk Linkedin Meer infoMinder info

Bachelor of Social Work

SKJ Registratienummer: 160001752

Iverne Berendsen

Sociaal werker

iverne@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 13918171
Bekijk Linkedin Meer infoMinder info

Bachelor of Social Work

SKJ Registratienummer: 140004792

Charissa Smit

Office manager

charissa@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 13280999
Bekijk Linkedin Meer infoMinder info

Management Assistant MBO 4

Tom Strijker

Sociaal werker Jobcoach i.o.

tom@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 82557128
Bekijk Linkedin Meer infoMinder info

-Bachelor of Social Work
-Post HBO jobcoach

Lisa Busscher

Sociaal werker

lisa@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 13771108
Bekijk Linkedin Meer infoMinder info

Bachelor of Social Work

Lenneke oude Groothuis

Sociaal werker

lenneke@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 13215155
Bekijk Linkedin Meer infoMinder info

-Bachelor of Social Work
-IAG/Intensieve Ambulante Gezinsbehandeling

SKJ Registratienummer: 100010192

Melissa Mollink

Sociaal werker

melissa@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 82839565
Bekijk Linkedin Meer infoMinder info

Bachelor of Social Work

Karin Lenderink

Sociaal werker

karin@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 82119199
Bekijk Linkedin Meer infoMinder info

Sociaal Pedagogisch Werk MBO 4

Klachtenfunctionaris

Niet tevreden? Mijn naam is Annemieke Wolff. Ik ben de onafhankelijke klachtenfunctionaris van ZaZ Welzijn. Ben je niet tevreden over de manier waarop je bent behandeld of heb je een klacht en kom je er met een medewerker van ZaZ Welzijn niet uit, neem dan contact met mij op. Download het klachtenreglement

T 06 30 75 00 30 E annemieke@wolffconnect.nl