Over ons

Ons team

ZaZ Welzijn is een initiatief van Sylvia Krikke Boone en Marijke van Esch. Na een samenwerking van 4 jaar bij een zorginstelling besloten we de handen ineen te slaan. Wij delen dezelfde visie over zorg en re-integratie en zagen dat bezuinigingen kunnen leiden tot innovatie. Na een gericht marktonderzoek en het concretiseren van onze werkwijze, is ZaZ Welzijn per 11 februari 2014 officieel opgericht.

Wij zijn:

  • Deskundig
  • Werken integraal
  • Zijn resultaatgericht

 

Onze Kernwaarden:

  • Samenwerken
  • Dienstbare instelling
  • Betrokkenheid

Ons team In beeld

Marijke van Esch

Eigenaar ZaZ Welzijn
Register Jobcoach
marijke@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 37309195
Lidnummer jobcoaches:
LN000123/Beroepsvereniging Jobcoaches
Beschikbaar:
Maandag t/m vrijdag

Sylvia Krikke Boone

Eigenaar ZaZ Welzijn
Sociaal Werker
sylvia@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 37309210

Mhcsw (Master Health Care and Social Work)

Beroepsreg. nr:
461025768/Registerplein
Beschikbaar:
Maandag t/m vrijdag, woensdagmiddag vrij

Manouk van der Aa

Sociaal Werker
manouk@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 37433324

Functionaris voor de gegevensbescherming
FG nummer 007011
Bachelor of Social Work

Beroepsreg. nr:
461027150/Registerplein
Beschikbaar:
Maandag t/m vrijdag

Vera van der Veen

Sociaal Werker
vera@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 37439122

Aandachtsfunctionaris
Kindermishandeling/Huiselijk geweld
DDBD3-1414
Bachelor of Social Work
(IAG/Intensieve Ambulante Gezinsbehandeling)

Beroepsreg. nr:
140008608 | Kwaliteitsregister Jeugd (SKJ)
Beschikbaar:
Maandag t/m donderdag, woensdagmiddag vrij

Esther Abbink

Jobcoach
esther@zazwelzijn.nl
+31 (0) 637437341
NOLOC lid nr:in aanvraag Beschikbaar:
Maandag t/m vrijdag

Merlin Lammerink

Sociaal Werker in opleiding
merlin@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 82167071

(Opleiding Sociaal Werk, Saxion Hogeschool Enchede)

Beschikbaar:
Dinsdag, donderdag en vrijdag

Ingrid Wolters

Jobcoach
ingrid@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 57752002
NOLOC lid nr:5289
Erkend loopbaan professional
Beschikbaar:
Maandag t/m vrijdag

Eva Olde Loohuis

Sociaal Werker
eva@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 57688846

Bachelor of Social Work

Beroepsreg. nr:
461031676/Registerplein
Beschikbaar:
Maandag t/m vrijdag

Ronald aan de Stegge

Jobcoach
Adviseur Sociaal Ondernemen
ronald@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 12425482
Beroepsreg. nr:
EUSE 2016/050/NVS
Beschikbaar:
Maandag t/m vrijdag

Ellen Oudehinken

Sociaal Werker
ellen@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 15658469

Bachelor of Social Work

Beroepsreg. nr:
461035093/Registerplein
Beschikbaar:
Maandag t/m vrijdag

Azra Proho

Sociaal Werker
azra@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 82575856

Bachelor of Social Work

Beroepsreg. nr:
461035014/Registerplein
Beschikbaar:
Maandag t/m vrijdag

Babet Grobben

Sociaal Werker
babet@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 13518715

Bachelor of Social Work

Beroepsreg. nr:
461035295/Registerplein
Beschikbaar:
Maandag t/m vrijdag

Lous Scheers

Jobcoach
lous@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 30264881

Bachelor of Economics, ervaren op het gebied van loopbaan en re-integratie

Beschikbaar:
Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Liesbeth Krol

Sociaal Werker
liesbeth@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 13203144
Beroepsreg. nr:
461036183/Registerplein
Beschikbaar:
Maandag t/m vrijdag

Linda Rooselaar

Sociaal Werker
linda@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 12258076

Bachelor of Social Work

Beroepsreg. nr:
461036184/Registerplein
Beschikbaar:
Dinsdag t/m vrijdag

Frank Dijkmans

Jobcoach
frank@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 13948243
Beschikbaar:
Maandag t/m vrijdag

Christel Douma

Sociaal Werker
christel@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 13918171

Bachelor of Social Work

Beroepsreg. nr:
461036933/Registerplein
Beschikbaar:
Maandag t/m donderdag

Ramon Uitzetter

Jobcoach
ramon@zazwelzijn.nl
06 13771108

Klantmanager – Participatiecoach

Beroepsreg. nr:
84597-84626 | SPHBO
Beschikbaar:
Maandag t/m vrijdag
Klachtenfunctionaris
Niet tevreden? Mijn naam is Kees Jongman. Ik ben de onafhankelijke klachtenfunctionaris van ZaZ Welzijn. Ben je niet tevreden over de manier waarop je bent behandeld of heb je een klacht en kom je er met een medewerker van ZaZ Welzijn niet uit, neem dan contact met mij op. Download het klachtenreglement
T 06 – 363 27 108 info@harthoofdwerk.nl
Raad van Commissarissen
Van links naar rechts Marco de Wit, Heidi Rikkerink, Harald Wagter.