Aanmeldingen

Over ons

Ons team

ZaZ Welzijn is een initiatief van Sylvia Krikke – Boone en Marijke Pijnappels – van Esch. Na een samenwerking van 4 jaar bij een zorginstelling besloten wij onze handen ineen te slaan. Wij delen dezelfde visie over zorg en re-integratie en zagen dat bezuinigingen kunnen leiden tot innovatie. Na een gericht marktonderzoek en het concretiseren van onze werkwijze, is ZaZ Welzijn per 11 februari 2014 officieel opgericht. ZaZ Welzijn B.V. is een bedrijf waarbij de resultaten en daarmee de impact boven de winst uitgaat.

De B.V. constructie is een bewuste keuze en levert in de zorg geregeld negatieve associaties op. Deze proberen we weg te nemen door volledig transparant te zijn over alle (financiële) samenwerkingen en projecten. Wanneer hier vragen over zijn, zijn wij altijd bereid om een toelichting te geven.

Wij zijn:

  • Deskundig
  • Werken integraal
  • Zijn resultaatgericht

 

Onze Kernwaarden:

  • Samenwerken
  • Dienstbare instelling
  • Betrokkenheid

Ons team In beeld

Marijke Pijnappels – van Esch

Eigenaar ZaZ Welzijn
Register Jobcoach
marijke@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 37309195
Lidnummer jobcoaches:
LN000123/Beroepsvereniging Jobcoaches

Sylvia Krikke Boone

Eigenaar ZaZ Welzijn
Sociaal werker
sylvia@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 82389479

Bachelor of Social Work
Mhcsw (Master Health Care and Social Work)

Manouk van der Aa

Sociaal werker, Beleidsmedewerker
manouk@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 37433324

Functionaris voor de gegevensbescherming
FG nummer 007011
Bachelor of Social Work
Master Health Care and Social Work

Vera van der Veen

Sociaal werker, Kwaliteitscoach
vera@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 37439122

Aandachtsfunctionaris
Kindermishandeling/Huiselijk geweld
DDBD31414-57
Bachelor of Social Work
(IAG/Intensieve Ambulante Gezinsbehandeling)

Esther Abbink

Jobcoach / Kwaliteitscoach in opleiding
esther@zazwelzijn.nl
+31 (0) 637437341

Personeel en Arbeid
Jobcoach Nieuwe Stijl

Sharona Jonkers

Sociaal werker
sharonajonkers@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 58778723

Bachelor of social work

Silke Kleinsman

Sociaal werker
silkekleinsman@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 21869198

Sociaal Pedagogisch Werk MBO 4

Iris Klijnstra

Sociaal werker
irisklijnstra@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 82355705

Bachelor of social work

Ingrid Wolters

Jobcoach
ingrid@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 57752002

Personeel en Arbeid (AMA) beroepskeuze en arbeidsvoorziening
Resultaat gericht coachen

NOLOC lid nr:5289
Erkend loopbaan professional

Jeannette ter Horst

Sociaal werker
j.terhorst@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 58871041

Inrichtingswerk

Robert Brandes

Sociaal werker
robertbrandes@zazwelzijn.nl
+31 (0) 82053354

Sociaal Pedagogisch werker MBO 4

Sandra Hamers

Sociaal werker
sandrahamers@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 82059658

HBO Jeugdwelzijnswerk

Ingrid Asbroek

Sociaal werker
ingridasbroek@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 82097039

Z-verpleegkundige
Kinderverzorging/jeugdverzorging MBO

Judith Jansen

Sociaal werker
judith@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 82967837

Bachelor of Social Work

Lisa Olde Scholtenhuis

Sociaal werker
lisa-os@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 30264881

Sociaal Pedagogisch Werk MBO 4

Djoy van den Beld

Lisette Westendorp

Sociaal werker
lisette@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 30571536

Bachelor of Social Work

Marloes Arkink

Kwaliteitscoach
marloesarkink@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 10549698

Bachelor of Social Work

Aliki Baartman

Sociaal werker
aliki@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 13203144

Sociaal Pedagogisch werker MBO 4

Babet Grobben

Sociaal werker / Kwaliteitscoach
babet@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 13518715

Bachelor of Social Work

Jolanda Bijen

Receptionist/telefonist
jolandabijen@zazwelzijn.nl

MBO

Ellen Reijerink

Sociaal werker
ellen@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 30531427

Bachelor of Social Work

Stefan Kok

Financieel medewerker
stefan@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 37309210

Esther Vuurboom

Sociaal werker
esthervuurboom@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 57688846

Bachelor Psychomotorische Therapie en Bewegingsagogie

Melissa Oonk

Sociaal werker
melissa-o@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 12664980

Sociaal Pedagogisch werker MBO 4

Wieke Lenferink

Azra Proho

Sociaal werker
azra@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 82575856

Bachelor of Social Work

Ronald aan de Stegge

Jobcoach
Adviseur Sociaal Ondernemen
ronald@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 12425482

Bachelor of Social Work

Lidnummer jobcoaches:
https://www.zazwelzijn.nl/wp-admin/profile.php/Beroepsvereniging Jobcoaches

Marleen van Brandwijk

Sociaal werker
marleen@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 82959802

Bachelor of Social Work

Linda Rooselaar

Sociaal werker
linda@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 12258076

Bachelor of Social Work

Frank Dijkmans

Jobcoach
frank@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 13948243

Sector Opleidingen Sociale Arbeid (SOSA)
Supported Employment

Marianne Schuit

Sociaal werker
marianne@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 82167071

Bachelor of Social Work
(IAG/Intensieve Ambulante Gezinsbehandeling)

Jade Tümah

Jobcoach
jade@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 12402341

Bachelor of science
Post HBO opleiding Jobcoach

Liesbeth Krol

Medewerker personeelszaken
liesbeth@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 30501515

Opleiding HR medewerker

Zjoske Leenders

Sociaal werker
zjoske@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 12466645

Bachelor of Social Work

May Britt Oord

Sociaal werker
maybritt@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 13220086

Bachelor of Social Work

Iverne Berendsen

Sociaal werker
iverne@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 13918171

Bachelor of Social Work

Charissa Smit

Management Assistant
Charissa@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 13280999

Management Assistant MBO 4

Tom Strijker

Sociaal werker, Jobcoach
tom@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 82557128

Bachelor of Social Work

Lisa Busscher

Sociaal werker
lisa@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 13771108

Bachelor of Social Work

Lenneke oude Groothuis

Sociaal werker
lenneke@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 13215155

Bachelor of Social Work
(IAG/Intensieve Ambulante Gezinsbehandeling)

Melissa Mollink

Sociaal werker
melissa@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 82839565

Bachelor of Social Work

Stephanie Verbeek

Jobcoach
stephanie@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 82530011

Post HBO opleiding Jobcoach

Karin Lenderink

Sociaal werker
karin@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 82119199

Sociaal Pedagogisch Werk MBO 4

Klachtenfunctionaris

Niet tevreden? Mijn naam is Annemieke Wolff. Ik ben de onafhankelijke klachtenfunctionaris van ZaZ Welzijn. Ben je niet tevreden over de manier waarop je bent behandeld of heb je een klacht en kom je er met een medewerker van ZaZ Welzijn niet uit, neem dan contact met mij op. Download het klachtenreglement

T 06 30 75 00 30 E annemieke@wolffconnect.nl