Ik wil mij aanmelden / Client aanmelden

Over ons

Ons team

ZaZ Welzijn is een initiatief van Sylvia Krikke – Boone en Marijke Pijnappels – van Esch. Na een samenwerking van 4 jaar bij een zorginstelling besloten wij onze handen ineen te slaan. Wij delen dezelfde visie over zorg en re-integratie en zagen dat bezuinigingen kunnen leiden tot innovatie. Na een gericht marktonderzoek en het concretiseren van onze werkwijze, is ZaZ Welzijn per 11 februari 2014 officieel opgericht. ZaZ Welzijn B.V. is een bedrijf waarbij de resultaten en daarmee de impact boven de winst uitgaat.

De B.V. constructie is een bewuste keuze en levert in de zorg geregeld negatieve associaties op. Deze proberen we weg te nemen door volledig transparant te zijn over alle (financiële) samenwerkingen en projecten. Wanneer hier vragen over zijn, zijn wij altijd bereid om een toelichting te geven.

Wij zijn:

  • Deskundig
  • Werken integraal
  • Zijn resultaatgericht

 

Onze Kernwaarden:

  • Samenwerken
  • Dienstbare instelling
  • Betrokkenheid

Ons team In beeld

Marijke Pijnappels – van Esch

Eigenaar ZaZ Welzijn
Register Jobcoach
marijke@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 37309195
Lidnummer jobcoaches:
LN000123/Beroepsvereniging Jobcoaches
Beschikbaar:
Dinsdag t/m donderdag (maandag en vrijdag uitsluitend via de mail)

Sylvia Krikke Boone

Eigenaar ZaZ Welzijn
Sociaal Werker
sylvia@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 82389479

Bachelor of Social Work
Mhcsw (Master Health Care and Social Work)

Beroepsreg. nr:
461025768/Registerplein
Beschikbaar:
Maandag t/m vrijdag, woensdagmiddag vrij

Manouk van der Aa

Sociaal werker, Beleidsmedewerker
manouk@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 37433324

Functionaris voor de gegevensbescherming
FG nummer 007011
Bachelor of Social Work
Master Health Care and Social Work

Beroepsreg. nr:
461027150/Registerplein
Beschikbaar:
Maandag t/m vrijdag, woensdagen vrij

Vera van der Veen

Sociaal Werker, Kwaliteitscoach
vera@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 37439122

Aandachtsfunctionaris
Kindermishandeling/Huiselijk geweld
DDBD31414-57
Bachelor of Social Work
(IAG/Intensieve Ambulante Gezinsbehandeling)

Beroepsreg. nr:
140008608 | Kwaliteitsregister Jeugd (SKJ)
Beschikbaar:
Maandag t/m donderdag, woensdagmiddag vrij

Esther Abbink

Jobcoach
esther@zazwelzijn.nl
+31 (0) 637437341

Personeel en Arbeid
Jobcoach Nieuwe Stijl

Beschikbaar:
Maandag, dinsdag en donderdag (Even weken aanwezig op woensdag)

Ingrid Wolters

Jobcoach
ingrid@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 57752002

Personeel en Arbeid (AMA) beroepskeuze en arbeidsvoorziening
Resultaat gericht coachen

NOLOC lid nr:5289
Erkend loopbaan professional
Beschikbaar:
Maandag t/m vrijdag

Judith Jansen

Sociaal Werker
judith@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 82967837

Bachelor of Social Work

Beschikbaar:
Maandag t/m donderdag

Lisa Olde Scholtenhuis

Sociaal werker
Lisa-os@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 30264881

Sociaal Pedagogisch Werk MBO 4

Beschikbaar:
Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Lisette Westendorp

Sociaal werker
lisette@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 30571536

Bachelor of Social Work

Beschikbaar:
Maandag t/m vrijdag

Aliki Baartman

Sociaal werker
aliki@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 13203144

Persoonlijke begeleider gehandicaptenzorg MBO 4

Beschikbaar:
Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdagochtend

Babet Grobben

Sociaal Werker
babet@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 13518715

Bachelor of Social Work

Beroepsreg. nr:
461035295/Registerplein
Beschikbaar:
Maandag t/m vrijdag

Jolanda Bijen

Receptionist/telefonist
jolandabijen@zazwelzijn.nl

MBO

Beschikbaar:
Maandag, woensdagochtend en vrijdag

Ellen Reijerink

Sociaal werker
ellen@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 30531427

Bachelor of Social Work

Beschikbaar:
Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdagochtend

Stefan Kok

Financieel medewerker
stefan@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 37309210
Beschikbaar:
Dinsdag, woensdag en vrijdag

Esther Vuurboom

Sociaal Werker
esthervuurboom@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 57688846

Bachelor Psychomotorische Therapie en Bewegingsagogie

Beschikbaar:
Ma, woe, do en vrij

Melissa Oonk

Sociaal Werker
melissa-o@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 12664980

Sociaal Pedagogisch werker MBO 4

Beschikbaar:
Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Wieke Lenferink

Jobcoach in opleiding
wiekelenferink@zazwelzijn.nl

Azra Proho

Sociaal Werker
azra@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 82575856

Bachelor of Social Work

Beroepsreg. nr:
461035014/Registerplein
Beschikbaar:
Maandag t/m donderdag

Ronald aan de Stegge

Jobcoach
Adviseur Sociaal Ondernemen
ronald@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 12425482

Bachelor of Social Work

Beroepsreg. nr:
EUSE 2016/050/NVS
Beschikbaar:
Maandag t/m vrijdag

Marleen van Brandwijk

Sociaal Werker
marleen@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 82959802

Bachelor of Social Work

Beschikbaar:
Maandag t/m vrijdag

Linda Rooselaar

Sociaal Werker
linda@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 12258076

Bachelor of Social Work

Beschikbaar:
Maandag t/m donderdag

Frank Dijkmans

Jobcoach
frank@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 13948243

Sector Opleidingen Sociale Arbeid (SOSA)
Supported Employment

Beschikbaar:
Maandag t/m vrijdag

Marianne Schuit

Sociaal Werker
marianne@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 82167071

Bachelor of Social Work
(IAG/Intensieve Ambulante Gezinsbehandeling)

Beschikbaar:
Maandag t/m donderdag

Suzanne Nijkamp

Administratief medewerkster

MBO (niveau 3)

Beschikbaar:
Dinsdag, woensdag en vrijdag

Jade Tümah

Jobcoach
jade@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 12402341

Bachelor of science
Post HBO opleiding Jobcoach

Beschikbaar:
Maandag t/m vrijdag

Liesbeth Krol

Sociaal Werker / Officemanager
liesbeth@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 30501515

Sociaal Pedagogisch Werk MBO 4

Beschikbaar:
Maandag t/m woensdag

Zjoske Leenders

Sociaal Werker
zjoske@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 12466645

Bachelor of Social Work

Beschikbaar:
Maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag

May Britt Oord

Sociaal Werker
maybritt@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 13220086

Bachelor of Social Work

Beschikbaar:
Maandag t/m donderdag

Iverne Berendsen

Sociaal Werker
iverne@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 13918171

Bachelor of Social Work

Beroepsreg. nr:
140004792 | Kwaliteitsregister Jeugd (SKJ)
Beschikbaar:
Maandag t/m vrijdag

Charissa Smit

Management Assistant
Charissa@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 13280999

Management Assistant MBO 4

Beschikbaar:
Maandag t/m vrijdag

Tom Strijker

Sociaal Werker, Jobcoach
tom@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 82557128

Bachelor of Social Work

Beschikbaar:
Maandag t/m donderdag

Lisa Busscher

Sociaal Werker
lisa@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 13771108

Bachelor of Social Work

Beschikbaar:
Maandag t/m vrijdag

Lenneke oude Groothuis

Sociaal werker
Lenneke@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 13215155

Bachelor of Social Work
(IAG/Intensieve Ambulante Gezinsbehandeling)

Beschikbaar:
Dinsdag t/m vrijdag

Melissa Mollink

Sociaal Werker
melissa@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 82839565

Bachelor of Social Work

Beschikbaar:
Maandag t/m vrijdag

Stephanie Verbeek

Jobcoach
stephanie@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 82530011

Post HBO opleiding Jobcoach

Beschikbaar:
Dinsdag, donderdag en vrijdag

Karin Lenderink

Sociaal Werker
karin@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 82119199

Sociaal Pedagogisch Werk MBO 4

Beschikbaar:
Maandag, dinsdagochtend, donderdag en vrijdag
Klachtenfunctionaris

Niet tevreden? Mijn naam is Annemieke Wolff. Ik ben de onafhankelijke klachtenfunctionaris van ZaZ Welzijn. Ben je niet tevreden over de manier waarop je bent behandeld of heb je een klacht en kom je er met een medewerker van ZaZ Welzijn niet uit, neem dan contact met mij op. Download het klachtenreglement

T 06 30 75 00 30 E annemieke@wolffconnect.nl