Over ons

Ons team

ZaZ Welzijn is een initiatief van Sylvia Krikke Boone en Marijke van Esch. Na een samenwerking van 4 jaar bij een zorginstelling besloten we de handen ineen te slaan. Wij delen dezelfde visie over zorg en re-integratie en zagen dat bezuinigingen kunnen leiden tot innovatie. Na een gericht marktonderzoek en het concretiseren van onze werkwijze, is ZaZ Welzijn per 11 februari 2014 officieel opgericht.

Wij zijn:

  • Deskundig
  • Werken integraal
  • Zijn resultaatgericht

 

Onze Kernwaarden:

  • Samenwerken
  • Dienstbare instelling
  • Betrokkenheid

Ons team In beeld

Marijke Pijnappels – van Esch

Eigenaar ZaZ Welzijn
Register Jobcoach
marijke@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 37309195
Lidnummer jobcoaches:
LN000123/Beroepsvereniging Jobcoaches
Beschikbaar:
Dinsdag t/m donderdag (maandag en vrijdag uitsluitend via de mail)

Sylvia Krikke Boone

Eigenaar ZaZ Welzijn
Sociaal Werker
sylvia@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 37309210

Bachelor of Social Work
Mhcsw (Master Health Care and Social Work)

Beroepsreg. nr:
461025768/Registerplein
Beschikbaar:
Maandag t/m vrijdag, woensdagmiddag vrij

Manouk van der Aa

Sociaal Werker
manouk@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 37433324

Functionaris voor de gegevensbescherming
FG nummer 007011
Bachelor of Social Work
Master Health Care and Social Work

Beroepsreg. nr:
461027150/Registerplein
Beschikbaar:
Maandag t/m vrijdag

Vera van der Veen

Sociaal Werker, Kwaliteitscoach
vera@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 37439122

Aandachtsfunctionaris
Kindermishandeling/Huiselijk geweld
DDBD3-1414
Bachelor of Social Work
(IAG/Intensieve Ambulante Gezinsbehandeling)

Beroepsreg. nr:
140008608 | Kwaliteitsregister Jeugd (SKJ)
Beschikbaar:
Maandag t/m donderdag, woensdagmiddag vrij

Esther Abbink

Jobcoach
esther@zazwelzijn.nl
+31 (0) 637437341

Personeel en Arbeid
Jobcoach Nieuwe Stijl

Beschikbaar:
Maandag, dinsdag en donderdag (Even weken aanwezig op woensdag)

Ingrid Wolters

Jobcoach
ingrid@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 57752002

Personeel en Arbeid (AMA) beroepskeuze en arbeidsvoorziening
Resultaat gericht coachen

NOLOC lid nr:5289
Erkend loopbaan professional
Beschikbaar:
Maandag t/m vrijdag

Eva Olde Loohuis

Sociaal Werker
eva@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 57688846

Bachelor of Social Work

Beschikbaar:
Maandag t/m vrijdag

Ronald aan de Stegge

Jobcoach
Adviseur Sociaal Ondernemen
ronald@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 12425482

Bachelor of Social Work

Beroepsreg. nr:
EUSE 2016/050/NVS
Beschikbaar:
Maandag t/m vrijdag

Azra Proho

Sociaal Werker
azra@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 82575856

Bachelor of Social Work

Beroepsreg. nr:
461035014/Registerplein
Beschikbaar:
Maandag t/m vrijdag

Babet Grobben

Sociaal Werker
babet@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 13518715

Bachelor of Social Work

Beroepsreg. nr:
461035295/Registerplein
Beschikbaar:
Maandag t/m vrijdag

Linda Rooselaar

Sociaal Werker
linda@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 12258076

Bachelor of Social Work

Beroepsreg. nr:
461036184/Registerplein
Beschikbaar:
Maandag t/m donderdag

Frank Dijkmans

Jobcoach
frank@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 13948243

Sector Opleidingen Sociale Arbeid (SOSA)
Supported Employment

Beschikbaar:
Maandag t/m vrijdag

Marianne Schuit

Sociaal Werker
marianne@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 82167071

Bachelor of Social Work
(IAG/Intensieve Ambulante Gezinsbehandeling)

Beschikbaar:
Maandag t/m donderdag

Suzanne Nijkamp

Administratief medewerkster

MBO (niveau 3)

Beschikbaar:
Dinsdag, woensdag en vrijdag

Jade Tümah

Jobcoach
jade@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 12402341

Bachelor of Science/Post-HBO

Beschikbaar:
Maandag t/m vrijdag

Nienke Nijmeijer

Sociaal Werker
nienke@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 13215155

Bachelor of Social Work

Beroepsreg. nr:
461039859/Registerplein
Beschikbaar:
Maandag t/m vrijdag

Zjoske Leenders

Sociaal Werker
zjoske@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 12466645

Bachelor of Social Work

Beroepsreg. nr:
461039237/Registerplein
Beschikbaar:
Maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag

Liesbeth Krol

Sociaal Werker / Officemanager
liesbeth@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 13280999
Beroepsreg. nr:
461036183/Registerplein
Beschikbaar:
Maandag t/m vrijdag

Jacyntha Kiewik

Sociaal Werker
jacyntha@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 13203144

Bachelor of Social Work

Beschikbaar:
Maandag t/m woensdag en vrijdag

May Britt Oord

Sociaal Werker i.o.
maybritt@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 13220086
Beschikbaar:
Dinsdag t/m vrijdag

Iverne Berendsen

Sociaal Werker
iverne@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 13918171

Bachelor of Social Work

Beroepsreg. nr:
140004792 | Kwaliteitsregister Jeugd (SKJ)
Beschikbaar:
Maandag t/m vrijdag

Arjen Muis

Sociaal Werker
arjen@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 12664980

Master of Psychology

Beschikbaar:
Maandag t/m donderdag

Yvonne Geusendam

Jobcoach
yvonne@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 30264881

Personeel en Arbeid

Beschikbaar:
Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Tom Strijker

Sociaal Werker, Jobcoach
tom@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 82557128

Bachelor of Social Work

Beschikbaar:
Maandag t/m donderdag

Lisa Busscher

Sociaal Werker
lisa@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 13771108

Bachelor of Social Work

Beschikbaar:
Maandag t/m vrijdag

Simone Morsink

Sociaal Werker
simone@zazwelzijn.nl
+31 (0)6 15658469

Bachelor of Social Work

Beschikbaar:
Maandag t/m donderdag
Klachtenfunctionaris

Niet tevreden? Mijn naam is Annemieke Wolff. Ik ben de onafhankelijke klachtenfunctionaris van ZaZ Welzijn. Ben je niet tevreden over de manier waarop je bent behandeld of heb je een klacht en kom je er met een medewerker van ZaZ Welzijn niet uit, neem dan contact met mij op. Download het klachtenreglement

T 06 30 75 00 30 E annemieke@wolffconnect.nl